14.01€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect ST/UPC-ST/UPC 1M 62.5/125 OM1 - FIB110001

MicroConnect ST/UPC-ST/UPC 1M 62.5/125 OM1 - FIB110001 MicroConnect ST/UPC-ST/UPC 1M 62.5/125 OM1 - FIB110001
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
ST
Meklēt MicroConnect ST/UPC-ST/UPC 1M 62.5/125 OM1 - FIB110001 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x