16.66€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect ST/PC-ST/PC 3M 62.5/125 OM1 - FIB110003

MicroConnect ST/PC-ST/PC 3M 62.5/125 OM1 - FIB110003 MicroConnect ST/PC-ST/PC 3M 62.5/125 OM1 - FIB110003
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
3 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
ST
Meklēt MicroConnect ST/PC-ST/PC 3M 62.5/125 OM1 - FIB110003 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 6/10
x