17.22€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect ST/PC-ST/PC 2M 50/125 OM3 - FIB112002

MicroConnect ST/PC-ST/PC 2M 50/125 OM3 - FIB112002 MicroConnect ST/PC-ST/PC 2M 50/125 OM3 - FIB112002
MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
ST
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt MicroConnect ST/PC-ST/PC 2M 50/125 OM3 - FIB112002 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x