23.13€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 6M 50/125 OM3 - FIB422006

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 6M 50/125 OM3 - FIB422006 MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 6M 50/125 OM3 - FIB422006
DUPLEX 50/125 OM3 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
6 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 6M 50/125 OM3 - FIB422006 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x