33.85€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics 1000BASE-LX - MO-C-S31121-3IL20

MicroOptics 1000BASE-LX - MO-C-S31121-3IL20 MicroOptics 1000BASE-LX - MO-C-S31121-3IL20
Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
Kabeļa tips
Single-mode
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
Meklēt MicroOptics 1000BASE-LX - MO-C-S31121-3IL20 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x