38.43€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, SM - MO-C-B53011-3CL10

MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, SM - MO-C-B53011-3CL10 MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, SM - MO-C-B53011-3CL10
SMF **100% Cisco Compatible**
Ražotājs
MicroOptics
Pieslēgums
100BASE-BX10-D
Interfeisa tips
SFP
SFP transceiver type
BX
Meklēt MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, SM - MO-C-B53011-3CL10 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x