44.80€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, MM - MO-SFP2216CS

MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, MM - MO-SFP2216CS MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, MM - MO-SFP2216CS
- MicroOptics 1000BASE-SX SFP SFP-GE-S.- 100% Cisco Compatible.- Extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector.
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
550 m
Saderīgas ierīces
Cisco CATALYST
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC, PC (dators)
SFP transceiver type
SX
Meklēt MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, MM - MO-SFP2216CS internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x