57.86€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics 1000Base LX JD494A-OEM - MO-SFP2176H

MicroOptics 1000Base LX JD494A-OEM - MO-SFP2176H MicroOptics 1000Base LX JD494A-OEM - MO-SFP2176H
Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
Kabeļa tips
Single-mode
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
Meklēt MicroOptics 1000Base LX JD494A-OEM - MO-SFP2176H internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna, Sudraba

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x