51.54€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics X124 SFP 1000Base-SX JD493A-OE - MO-SFP2171H

MicroOptics X124 SFP 1000Base-SX JD493A-OE - MO-SFP2171H MicroOptics X124 SFP 1000Base-SX JD493A-OE - MO-SFP2171H
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
550 m
Kabeļa tips
Multi-mode
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
Meklēt MicroOptics X124 SFP 1000Base-SX JD493A-OE - MO-SFP2171H internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x