65.83€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics SFP 1000BASE-LX MGBLX1-OEM - MO-SFP2154CS

MicroOptics SFP 1000BASE-LX MGBLX1-OEM - MO-SFP2154CS MicroOptics SFP 1000BASE-LX MGBLX1-OEM - MO-SFP2154CS
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
Kabeļa tips
Single-mode
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
Meklēt MicroOptics SFP 1000BASE-LX MGBLX1-OEM - MO-SFP2154CS internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x