80.47€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki MicroOptics 2.5G 850nm, MM 300m,LC - MO-SFP2141F

MicroOptics 2.5G 850nm, MM 300m,LC - MO-SFP2141F MicroOptics 2.5G 850nm, MM 300m,LC - MO-SFP2141F
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
2500 Mbit/s
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
300 m
Kabeļa tips
Multi-mode
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
Skaits komplektā
1 gab
Meklēt MicroOptics 2.5G 850nm, MM 300m,LC - MO-SFP2141F internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 7/10
x