70.93€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki MicroOptics 10GBASE-SR, 850nm, MMF, 300m - MO-SFP+2199D

MicroOptics 10GBASE-SR, 850nm, MMF, 300m - MO-SFP+2199D MicroOptics 10GBASE-SR, 850nm, MMF, 300m - MO-SFP+2199D
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
300 m
Kabeļa tips
Multi-mode
Interfeisa tips
SFP+
FFiber optic connector
LC
SFP transceiver type
SR
Meklēt MicroOptics 10GBASE-SR, 850nm, MMF, 300m - MO-SFP+2199D internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x