69.33€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics 10GBASE-SR, 850nm, MMF, 300m - MO-SFP+2199D

MicroOptics 10GBASE-SR, 850nm, MMF, 300m - MO-SFP+2199D MicroOptics 10GBASE-SR, 850nm, MMF, 300m - MO-SFP+2199D
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
300 m
Kabeļa tips
Multi-mode
Interfeisa tips
SFP+
FFiber optic connector
LC
SFP transceiver type
SR
Meklēt MicroOptics 10GBASE-SR, 850nm, MMF, 300m - MO-SFP+2199D internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna, Sudraba

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x