95.79€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, MM - MO-SFP+2191H

MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, MM - MO-SFP+2191H MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, MM - MO-SFP+2191H
**100% HP Compatible** 0~70 °C, With DDM
Ražotājs
MicroOptics
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
300 m
Interfeisa tips
SFP+
FFiber optic connector
LC
Meklēt MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, MM - MO-SFP+2191H internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x