71.12€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki MicroOptics 10G SFP+, 850nm, MMF 300m LC - MO-SFP+2141I

MicroOptics 10G SFP+, 850nm, MMF 300m LC - MO-SFP+2141I MicroOptics 10G SFP+, 850nm, MMF 300m LC - MO-SFP+2141I
Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.
Ražotājs
MicroOptics
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
300 m
Kabeļa tips
Multi-mode
Interfeisa tips
SFP+
FFiber optic connector
LC
Meklēt MicroOptics 10G SFP+, 850nm, MMF 300m LC - MO-SFP+2141I internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x