319.82€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki MicroOptics SFP+ 10GBASE-LR SMF - MO-P-S311X2-3CDL10

MicroOptics SFP+ 10GBASE-LR SMF - MO-P-S311X2-3CDL10 MicroOptics SFP+ 10GBASE-LR SMF - MO-P-S311X2-3CDL10
Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.
Ražotājs
MicroOptics
Platums
1,34 cm
Dziļums
5,65 cm
Augstums
8,5 mm
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 80%
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Pieslēgums
10GBASE-LR
Sertifikācija
MSA
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
10 - 85%
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
Kabeļa tips
Single-mode
Interfeisa tips
SFP+
FFiber optic connector
LC
SFP transceiver type
LR
Fiber cable diameters supported
9/125
Auto MDI/MDI-X
Hot-Plug atbalsts
Meklēt MicroOptics SFP+ 10GBASE-LR SMF - MO-P-S311X2-3CDL10 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x