57.46€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-P-S311213CL10

MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-P-S311213CL10 MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-P-S311213CL10
- MicroOptics SFP 1000Base-LX SMF.- 1.25Gbps, GbE, 10km LC **100% HP Compatible.
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1250 Mbit/s
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
SFP transceiver type
LX
Meklēt MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-P-S311213CL10 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x