90.84€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-ZX-SMD

MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-ZX-SMD MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-ZX-SMD
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1250 Mbit/s
Viļņa garums
1550 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
80000 m
Kabeļa tips
Single-mode
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
Meklēt MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-ZX-SMD internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x