75.02€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, MM - MO-GLC-GE-100FX

MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, MM - MO-GLC-GE-100FX MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, MM - MO-GLC-GE-100FX
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
155 Mbit/s
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
2000 m
Kabeļa tips
Multi-mode
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
Skaits komplektā
1 gab
Meklēt MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, MM - MO-GLC-GE-100FX internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x