38.15€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, SM - MO-GLC-FE-100BX-D10

MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, SM - MO-GLC-FE-100BX-D10 MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, SM - MO-GLC-FE-100BX-D10
Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.
Ražotājs
MicroOptics
Platums
1,34 cm
Dziļums
5,65 cm
Augstums
8,5 mm
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 80%
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
155 Mbit/s
Pieslēgums
100BASE-BX10-D
Sertifikācija
MSA
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
10 - 85%
Viļņa garums
1550 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
20000 m
Kabeļa tips
Single-mode
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
SFP transceiver type
BX
Fiber cable diameters supported
9/125
Auto MDI/MDI-X
Skaits komplektā
1 gab
Hot-Plug atbalsts
Meklēt MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, SM - MO-GLC-FE-100BX-D10 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x