66.37€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-EX-SMD

MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-EX-SMD MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-EX-SMD
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1250 Mbit/s
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
40000 m
Kabeļa tips
Single-mode
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
Meklēt MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-EX-SMD internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x