36.06€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-BX10-U

MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-BX10-U MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-BX10-U
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1250 Mbit/s
Maksimālais pārskaitījums attālums
20000 m
Kabeļa tips
Single-mode
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
Meklēt MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM - MO-GLC-BX10-U internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x