44.60€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics 1000BASE-SX - MO-G-S85123-3CLM

MicroOptics 1000BASE-SX - MO-G-S85123-3CLM MicroOptics 1000BASE-SX - MO-G-S85123-3CLM
Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.
Ražotājs
MicroOptics
Platums
1,34 cm
Dziļums
5,65 cm
Augstums
8,5 mm
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 80%
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Pieslēgums
1000BASE-SX
Sertifikācija
MSA
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
10 - 85%
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
550 m
Kabeļa tips
Multi-mode
Saderīgas ierīces
Netgear AGM731F, MO-SFP2199NG
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
SFP transceiver type
SX
Fiber cable diameters supported
50/125, 62.5/125
Auto MDI/MDI-X
Hot-Plug atbalsts
Meklēt MicroOptics 1000BASE-SX - MO-G-S85123-3CLM internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x