1358.62€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Netgear 52Port GB sk.Smart PoE Switch

Netgear 52Port GB sk.Smart PoE Switch
Ražotājs
Netgear
Slēdža tips
Vadīts
Quality of Service (QoS) atbalsts
Tīkla portu skaits RJ-45
52
Copper ethernet cabling technology
1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T
Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits
2
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
10G atbalsta
Atbalstāmie datu pārraides ātrumi
10/100/1000Mbps
Store-and-forward
Maksimālais datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Statņa montāža
Krāsa
Sudraba
LED indikatori
LAN, PoE, Power, Status
Sertifikācija
CE, FCC 15 A, VCCI A, EN 55022 (CISPR 22), EN 55024 (CISPR 24), C-Tick, CCC
Stackable
Ieejas spriegums
100-240V
Ieejošās AC frekvence
50/60 Hz
Power over Ethernet (PoE) atbalsts
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 50 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-20 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
5 - 95%
Platums
44 cm
Dziļums
31 cm
Augstums
4,3 cm
Svars
5.48 kg
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Wi-Fi
Nē.
Strāvas LED indikators
Ethernet/LAN savienojums
Jā.
Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums
10, 100, 1000 Mbit/s
Ethernet interfeisa tips
Fast, Gigabit
Slēdža līmenis
L3
SFP/SFP+ pieslēgvietu skaits
4
DHCP klients
IGMP iejaukšanās
VLAN skaits
4093
Access Control List (ACL)
SSH/SSL atbalsts
Iekšējā atmiņa
128 MB
Zibatmiņa
32 MB
Pilna dupleksa režīms
Pieslēgvietas atspoguļošana
MIB atbalsts
RFC 1213 MIB II, RFC 1643 Ethernet Interface MIB, RFC 1493 Bridge MIB
VLAN support
Programmaparatūra atjaunināma
Packet buffer memory
2 MB
Ieejas strāva
8A
Pārvaldība ar interneta pārlūku
Multiraides atbalsts
Forma
1U
Atmiņas tips
DDR SDRAM
Joslas platums
104 Gbit/s
Drošība
CE, CUL 60950/EN 60950, CB, CCC
Latentums
20
Number of static routes
32
Šķiedras tips
Single-mode
Meklēt Netgear 52Port GB sk.Smart PoE Switch internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 7/10
x