33.75€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 15 darba dienas

Iesaki Planet FT-801

Planet FT-801 Planet FT-801
Ražotājs
Planet
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Izmēri
97 x 69 x 26 mm
Svars
200 g
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 50 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
5 - 90%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
5 - 90%
LED indikatori
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Iekšējs
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
100 Mbit/s
Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums
10,100 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Krāsa
Melna
Ieejas spriegums
5 V
Sertifikācija
FCC, CE
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
2000 m
Pilna dupleksa režīms
Ieejas strāva
2
DC ieejas ligzda
Converter input interface
100Base-TX
FFiber optic connector
ST
Duplex system
Full, Half
Fiber mode structure
Multi-mode
Fiber cable diameters supported
50/125, 62.5/125
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1
Auto MDI/MDI-X
Jutība
-31.8 dBmW
Ethernet interfeisa tips
Fast
Converter output interface
100Base-FX

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
22.49€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
19.56€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Cisco

 
62.91€

Ražotājs: Allied Telesis

 
64.43€

Ražotājs: Zebra

 
130.51€

Ražotājs: LevelOne

 
149.78€

Tips: Transmitter&receiver

Ražotājs: StarTech.com

 
307.13€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
107.86€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
292.22€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
191.72€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
434.11€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-524 perlgrau
68.45€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-MODUL 524 SCHWARZ
64.49€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP LAN-508/509,
66.53€
Meklēt Planet FT-801 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x