20.29€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 15 darba dienas

Iesaki Planet MFB-FA20 network transceiver module

Planet MFB-FA20 network transceiver module Planet MFB-FA20 network transceiver module
Ražotājs
Planet
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 60 °C
Pieslēgums
100Base-BX
FFiber optic connector
LC
Interfeisa tips
SFP
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
100 Mbit/s
Maksimālais pārskaitījums attālums
20000m
Viļņa garums
1310 nm
Kabeļa tips
Single-mode
Meklēt Planet MFB-FA20 network transceiver module internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x