8.93€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 1m

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 1m
Original part number50460
Product nameQoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 1m
ProducerQoltec
Class of product
Meklēt Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 1m internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 3

3D saderība:

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x