12.70€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m
Original part number50462
Product nameQoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m
ProducerQoltec
Class of product
Meklēt Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x