8.86€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 5m

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 5m
Original part number50463
Product nameQoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 5m
ProducerQoltec
Class of product
Meklēt Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 5m internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x