21.29€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Roline Patchcord światłowodowy, 50/125um, LC-SC, 2m, szary (21.15.9852)

Roline Patchcord światłowodowy, 50/125um, LC-SC, 2m, szary (21.15.9852) Roline Patchcord światłowodowy, 50/125um, LC-SC, 2m, szary (21.15.9852)
  • The quality of the connectors and fibres and an optimal assembly procedure lead to extremely good characteristics in respect of insertion loss and reflection
  • Compact conductor (fibre movable in secondary coating)
  • Cable with 50/125µm
  • Cable construction: Kevlar tension reduction, PVC outer coating, Æ 2.8x6 mm
.
Ražotājs
ROLINE
Krāsa
Pelēka
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Jacket material
Polyvinyl chloride (PVC)
Kabeļa krāsa
Pelēks
Garums
2 mm
Halogen free
Optisko šķiedru skaits
2
Meklēt Roline Patchcord światłowodowy, 50/125um, LC-SC, 2m, szary (21.15.9852) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x