27.13€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Roline Patchcord światłowodowy, LWL, duplex, 50/125um, OM3, SC/LC, 5.0m, zielony (21.16.7923)

Roline Patchcord światłowodowy, LWL, duplex, 50/125um, OM3, SC/LC, 5.0m, zielony  (21.16.7923) Roline Patchcord światłowodowy, LWL, duplex, 50/125um, OM3, SC/LC, 5.0m, zielony  (21.16.7923)
Ražotājs
ROLINE
Krāsa
Zaļa
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt Roline Patchcord światłowodowy, LWL, duplex, 50/125um, OM3, SC/LC, 5.0m, zielony (21.16.7923) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x