22.82€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Roline Patchcord światłowodowy, LWL, duplex, 50/125um, OM3, SC/LC, 2.0m, zielony (21.16.7921)

Roline Patchcord światłowodowy, LWL, duplex, 50/125um, OM3, SC/LC, 2.0m, zielony  (21.16.7921) Roline Patchcord światłowodowy, LWL, duplex, 50/125um, OM3, SC/LC, 2.0m, zielony  (21.16.7921)
Ražotājs
ROLINE
Krāsa
Zaļa
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt Roline Patchcord światłowodowy, LWL, duplex, 50/125um, OM3, SC/LC, 2.0m, zielony (21.16.7921) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x