394.42€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki StarTech.com GB SM FIBER MEDIA CONVERTER LC

StarTech.com GB SM FIBER MEDIA CONVERTER LC StarTech.com GB SM FIBER MEDIA CONVERTER LC StarTech.com GB SM FIBER MEDIA CONVERTER LC StarTech.com GB SM FIBER MEDIA CONVERTER LC StarTech.com GB SM FIBER MEDIA CONVERTER LC
Ražotājs
StarTech.com
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Izmēri
95 x 160 x 20 mm
Svars
620g
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 60 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-10 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
Iekšējs
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
2000 Mbit/s
Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums
10, 100, 1000 Mbit/s
Krāsa
Melna
Plug & Play
Sertifikācija
CE, FCC
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
40000m
Pilna dupleksa režīms
RoHS atbilstība
Iepakojuma svars (bruto)
700g
DC ieejas ligzda
Ārējais jaudas adapteris
Converter input interface
1000Base-T
FFiber optic connector
LC
Duplex system
Full, Half
Fiber mode structure
Single-mode
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1
Izejas spriegums
12V
Auto MDI/MDI-X
Izejas strāva
1A
Ethernet interfeisa tips
Gigabit
Converter output interface
1000Base-LX, 1000Base-SX
Iepakojuma platums
13,5 cm
Iepakojuma dziļums
20,3 cm
Iepakojuma augstums
9 cm

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
19.28€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
17.15€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Asus

 
63.21€

Ražotājs: Cisco

 
63.65€

Ražotājs: Allied Telesis

 
69.19€

Ražotājs: Devolo

 
79.17€

Ražotājs: LevelOne

 
145.29€

Ražotājs: Zebra

 
149.00€

Ražotājs: LevelOne

 
322.84€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
137.05€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
93.10€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
305.46€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
200.82€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
427.33€
Meklēt StarTech.com GB SM FIBER MEDIA CONVERTER LC internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x