60.51€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki StarTech.com FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER

StarTech.com FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER StarTech.com FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER StarTech.com FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER StarTech.com FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER StarTech.com FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER
Ražotājs
StarTech.com
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Svars
90,5g
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 50 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-10 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
LED indikatori
Activity, Link, Power
Iekšējs
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
100 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Krāsa
Melna
Ieejas spriegums
115V
Platums
7,5 cm
Dziļums
9,5 cm
Augstums
2 cm
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
2000m
RoHS atbilstība
Iepakojuma svars (bruto)
400g
Converter input interface
100BASE-FX, 100Base-TX, 10Base-T
FFiber optic connector
SC
Duplex system
Full, Half
Fiber mode structure
Multi-mode
Izejas spriegums
12V
Izejas strāva
0,2A
Korpusa materiāls
Plastmasa
Iepakojuma platums
14.5 cm
Iepakojuma dziļums
17,5 cm
Iepakojuma augstums
6,5 cm

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
22.49€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
19.56€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Cisco

 
63.28€

Ražotājs: Allied Telesis

 
64.43€

Ražotājs: LevelOne

 
149.78€

Tips: Transmitter&receiver

Ražotājs: StarTech.com

 
307.13€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
107.86€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
292.22€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
191.72€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
434.11€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-524 perlgrau
68.45€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-MODUL 524 SCHWARZ
64.49€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP LAN-508/509,
66.53€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP S0-540 perlgrau
64.14€
Meklēt StarTech.com FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x