181.89€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki TP-Link TL-SL2452 Smart Switch 48x10/100Mbps, 2xGigabit RJ45, 2xGigabit SFP

TP-Link TL-SL2452 Smart Switch 48x10/100Mbps, 2xGigabit RJ45, 2xGigabit SFP
Ražotājs
Tp-link
Slēdža tips
Vadīts
Quality of Service (QoS) atbalsts
Tīkla portu skaits RJ-45
50
Copper ethernet cabling technology
1000BASE-T, 1000BASE-TX, 10BASE-T
Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits
2
Tīkla standarts
IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Plūsmas kontroles atbalsts
Auto MDI/MDI-X
Komutācijas ietilpība
17.6 Gbit/s
Rindu skaits
4
Statņa montāža
Krāsa
Melna
Sertifikācija
FCC, RoHS
Ieejas spriegums
100-240V
Ieejošās AC frekvence
50/60 Hz
Minimālās sistēmas prasības
Microsoft® Windows® XP, Vista™, Windows 7 or Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 40 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
5 - 90%
Platums
44 cm
Dziļums
18 cm
Augstums
4,4 cm
Pievienoti kabeļi
AC
Slēdža līmenis
L2
Jumbo Frames atbalsts
Saderīgās operētājsistēmas
Microsoft® Windows® XP, Vista™, Windows 7 or Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
IGMP iejaukšanās
Savienotā koka protokols
Adrešu tabulas izmērs
8000 ieraksti
VLAN skaits
512
MAC adreses filtrēšana
SSH/SSL atbalsts
Vadības protokoli
Web-based GUI and CLI management, SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs, RMON (1, 2, 3, 9 groups), CPU Monitoring, Port Mirroring, Firmware Upgrade: TFTP & Web, System Diagnose: VCT, SYSLOG & Public MIBS
Pilna dupleksa režīms
Pieslēgvietas atspoguļošana
Apraides vētras kontrole
Ātruma limitēšana
VLAN support
Drošības algoritma atbalstīts
SSH, SSH-2, SSL/TLS
Programmaparatūra atjaunināma
Basic switching RJ-45 Ethernet ports type
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Pārvaldība ar interneta pārlūku
Multiraides atbalsts
Console port
RJ-45
Sistēmas notikumu žurnāls
SFP ports quantity
2
Fast Ethernet (copper) ports quantity
48
Throughput
13,1 Mpps
Fiber ethernet cabling technology
1000BASE-X, 100BASE-FX
FFiber optic connector
SFP
Šķiedras tips
Multi-mode
Meklēt TP-Link TL-SL2452 Smart Switch 48x10/100Mbps, 2xGigabit RJ45, 2xGigabit SFP internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x