46.65€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Trendnet INTELLIGENT 100/1000MBASE-T TO

Trendnet INTELLIGENT 100/1000MBASE-T TO Trendnet INTELLIGENT 100/1000MBASE-T TO Trendnet INTELLIGENT 100/1000MBASE-T TO Trendnet INTELLIGENT 100/1000MBASE-T TO
Ražotājs
Trendnet
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Izmēri
120 x 88 x 25 mm
Svars
285g
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 40 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-25 - 70 °C
LED indikatori
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Iekšējs
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Krāsa
Melna, Sudraba
Ieejas spriegums
5 V
Sertifikācija
CE, FCC
Maksimālais pārskaitījums attālums
220m
Enerģijas patēriņš
3 W
Ieejas strāva
1A
DC ieejas ligzda
Ārējais jaudas adapteris
Converter input interface
1000Base-LX
FFiber optic connector
SFP
Duplex system
Full
Fiber mode structure
Multi-mode
Fiber cable diameters supported
9/125 µm
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK TG-3468
Top prece
8.89€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
19.28€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
17.15€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Asus

 
67.41€

Ražotājs: Allied Telesis

 
73.13€

Ražotājs: Devolo

 
79.17€

Ražotājs: Zebra

 
149.88€

Ražotājs: LevelOne

 
152.61€

Ražotājs: LevelOne

 
226.64€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
135.34€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
93.10€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
291.01€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
176.60€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
428.60€
Meklēt Trendnet INTELLIGENT 100/1000MBASE-T TO internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x