14.01€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Value Patchcord światłowodowy, 62.5/125, LC-ST, 3m, pomarańczowy (21.99.9453)

Value Patchcord światłowodowy, 62.5/125, LC-ST, 3m, pomarańczowy (21.99.9453) Value Patchcord światłowodowy, 62.5/125, LC-ST, 3m, pomarańczowy (21.99.9453)
  • The quality of the connectors and fibres and an optimal assembly procedure lead to extremely good characteristics in respect of insertion loss and reflection
  • Compact conductor (fibre movable in secondary coating)
  • Multimode connector
  • Cable with 62.5/125µm
  • Cable construction: Kevlar tension reduction, PVC outer coating, Æ 2.8x6 mm
.
Ražotājs
Value
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
3 m
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Pilna dupleksa režīms
Tehniskās īpašības
PVC
Kodola/apšuvuma diametrs
62.5/125 µm
Meklēt Value Patchcord światłowodowy, 62.5/125, LC-ST, 3m, pomarańczowy (21.99.9453) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x