18.21€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Value VALUE DisplayPort Kbl DP-DVI ST/ST 39.37inch 1m - 11.99.5613

Value VALUE DisplayPort Kbl  DP-DVI  ST/ST 39.37inch 1m - 11.99.5613 Value VALUE DisplayPort Kbl  DP-DVI  ST/ST 39.37inch 1m - 11.99.5613
  • Fiber optic adapters and couplings for the cost effective fiber-optic cabling
  • ST/ST- threaded bushing
  • For mounting in fiber optic faceplates or as an extension for fiber optic cables
  • Metal housing
  • Suitable also for Single-Mode fiber optic cables
  • Guide sleeves of the ferrule made of zirconium (Z)
.
Ražotājs
ROLINE
Meklēt Value VALUE DisplayPort Kbl DP-DVI ST/ST 39.37inch 1m - 11.99.5613 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x