63.47€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 15 darba dienas

Iesaki ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver

ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver
Ražotājs
ZyXEL
Jaudas prasības
3.15 - 3.45 V
Izmēri
56 x 13.4 x 12.46 mm
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
5 - 95%
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Atbilstība nozares standartiem
802.3z, SFP MSA
Sertifikācija
Class 1 Laser n21 CFR 1040.10 & 1040.11 nCSA nTUV
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
550 m
Savienojums (i)
LC

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
22.49€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
19.56€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Cisco

 
62.91€

Ražotājs: Allied Telesis

 
64.43€

Ražotājs: Zebra

 
130.51€

Ražotājs: LevelOne

 
149.78€

Tips: Transmitter&receiver

Ražotājs: StarTech.com

 
307.13€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
107.86€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
292.22€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
191.72€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
434.11€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-524 perlgrau
68.45€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-MODUL 524 SCHWARZ
64.49€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP LAN-508/509,
66.53€
Meklēt ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x