8851.54€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Cisco ME-3600X ETHERNET ACCESS SWITC

Cisco ME-3600X ETHERNET ACCESS SWITC Cisco ME-3600X ETHERNET ACCESS SWITC
Ražotājs
Cisco
Tīkla portu skaits RJ-45
34, -, 34
Copper ethernet cabling technology
1000BASE-T, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits
10
Tīkla standarts
IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
10G atbalsta
Atbalstāmie datu pārraides ātrumi
10/100/1000 Mbps
Statņa montāža
Krāsa
Melna
LED indikatori
Sertifikācija
- EN 55022 Class A (CISPR22 Class A)n- EN 55024n- EN 300 386n- VCCI Class An- AS/NZS 3548 Class A or AS/NZS CISPR22 Class An- KCCn- CE Marking
Stackable
Power over Ethernet (PoE) atbalsts
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 50 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-25 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
5 - 95%
Svars
6,57 kg
Izmēri
444 x 516 x 43 mm
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Strāvas LED indikators
Slēdža līmenis
L3
DC ieejas ligzda
IP maršutēšana
Y
Vadības protokoli
SNMP
Enerģijas patēriņš
228W
Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF)
188372h
Trokšņu līmenis
46 dB
Iekšējā atmiņa
1024 MB
Zibatmiņa
64 MB
Pilna dupleksa režīms
Packet buffer memory
44 MB
Ieejas spriegums
100 - 240V
Ieejas frekvence
50/60 Hz
Forma
1U
Atmiņas tips
DRAM
Joslas platums
44 Gbit/s
Drošība
UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No.60950-1, TUV/GS, EN 60950-1, CB, IEC 60950-1, NOM, NOM-019-SCFI, CE, CCC
Throughput
65 Mpps
Fiber ethernet cabling technology
1000BASE‑SX, 100BASE-BX, 100BASE-FX, 100BASE-LX
Transmission distance (max)
80 km
FFiber optic connector
LC, LX-5
Datu posma protokols
BFD, OSPF, IS-IS, BGP, HSRP, EIGRP, PIM-DM, PIM-SM, EIGRP, RIP
Ekspluatācijas augstums
0 - 300m
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
24
Viļņa garums
1550 nm
Ar darbību nesaistīts augstums
0 - 4572m
Šķiedras tips
Multi-mode
Meklēt Cisco ME-3600X ETHERNET ACCESS SWITC internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x