161.70€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki D-link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
• Autamatic MDI-II/MDI-X recognition for 1000BaseTX port

• Supports 802.3x Flow Control protocol

• Independent work or in Rack 19" DMC-1000

• In bundle: external 7.5V, 1.5A AC adapter

• maximal distance for optical fibre: 550m


Network protocol and connector type 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Network protocol and connector type 2 GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Wiring type • multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)

• UTP - unschielded twisted pair cable, 4 pairs

• FTP/STP - shielded 4 twisted-pair cable

• multimode fibre-optic cable 62.5/125 (OM1)
Height 88 mm
Width 25 mm
Length 120 mm
Ražotājs
D-Link
Meklēt D-link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x