9.46€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Equip Fiber LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 3m 254413

Equip Fiber LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 3m 254413
Ražotājs
Equip
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
3 m
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Kabeļa tips
Multi-mode
Meklēt Equip Fiber LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 3m 254413 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x