93.23€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas
Preces kods: 1shop-03938807

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki HP FC Cable LC-LC Multi-Mode OM3 1m AJ834A

HP FC Cable LC-LC Multi-Mode OM3 1m AJ834A
Ražotājs
HP
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Savienojums (i)
2 x LC
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa krāsa
Zila
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Viļņa garums
850 nm
Meklēt HP FC Cable LC-LC Multi-Mode OM3 1m AJ834A internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x