140.99€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Hewlett-Packard ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC J4859C

Hewlett-Packard ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC J4859C Hewlett-Packard ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC J4859C
A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km (single-mode) or 550 m (multimode).
Ražotājs
HP
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
FFiber optic connector
LC
Duplex system
Full
Fiber cable diameters supported
62.5/125, 50/125
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1
Interfeisa tips
SFP
Kabeļa tips
Single-mode
SFP transceiver type
LX

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK TG-3468
Top prece
12.02€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
21.27€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
18.42€

Ražotājs: M-Cab

 
25.82€

Ražotājs: Asus

 
57.01€

Ražotājs: Allied Telesis

 
70.35€

Ražotājs: Zebra

 
137.00€

Ražotājs: LevelOne

 
144.96€

Ražotājs: LevelOne

 
221.98€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
123.71€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
93.09€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
290.74€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
179.29€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
417.26€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-524 perlgrau
64.50€
Meklēt Hewlett-Packard ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC J4859C internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x