15.02€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 3m (8603)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy  LC/ST 62.5/125µm OM1 3m (8603) InLine Patchcord ?wiat?owodowy  LC/ST 62.5/125µm OM1 3m (8603)
Fiber optical duplex cable, LC/ST 62.5/125µm.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
3 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Pilna dupleksa režīms
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 3m (8603) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x