1.34€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Adapter światłowodowy, Simplex SC/SC, Multimode (89992B)

InLine Adapter światłowodowy, Simplex SC/SC, Multimode (89992B) InLine Adapter światłowodowy, Simplex SC/SC, Multimode (89992B) InLine Adapter światłowodowy, Simplex SC/SC, Multimode (89992B)
Fiber optical adapter with flange to connect/adaptation of fiber optic cable
- Connector simplex SC female on both sides- Multimode- Ceramic sleeve inside- Breakthrough opening about 13x10mm, hole spacing approx. 18mm
Ražotājs
InLine
Krāsa
Bēša
Materiāls
Keramikas, Plastmasa
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Gender type
Female/Female
Meklēt InLine Adapter światłowodowy, Simplex SC/SC, Multimode (89992B) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x