436.91€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Lancom Systems LANCOM SFP-SX-LC10

Lancom Systems LANCOM SFP-SX-LC10
Ražotājs
Lancom Systems
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3ae
FFiber optic connector
LC
Duplex system
Full
Fiber cable diameters supported
50 µm
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1
Interfeisa tips
SFP
Kabeļa tips
Multi-mode
SFP transceiver type
SR, SW
Skaits komplektā
1 gab
Hot-Plug atbalsts

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK TG-3468
Top prece
8.89€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
21.18€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
16.77€

Ražotājs: M-Cab

 
28.74€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Cisco

 
57.75€

Ražotājs: Asus

 
62.35€

Ražotājs: Allied Telesis

 
70.09€

Ražotājs: LevelOne

 
148.01€

Ražotājs: LevelOne

 
227.46€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
125.29€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
93.10€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
290.74€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
180.34€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
417.60€
Meklēt Lancom Systems LANCOM SFP-SX-LC10 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x