17.04€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/APC-LC/UPC 1M 9/125 LSZH - FIB841001

MicroConnect SC/APC-LC/UPC 1M 9/125 LSZH - FIB841001 MicroConnect SC/APC-LC/UPC 1M 9/125 LSZH - FIB841001
SINGELMODE DUPLEX OS1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
1 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
LC
Kodola/apšuvuma diametrs
9/125 µm
Meklēt MicroConnect SC/APC-LC/UPC 1M 9/125 LSZH - FIB841001 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x