67.18€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroOptics SFP+ 10G SR 850nm 300m - MO-CDLB2455883B21

MicroOptics SFP+ 10G SR 850nm 300m - MO-CDLB2455883B21 MicroOptics SFP+ 10G SR 850nm 300m - MO-CDLB2455883B21
Ražotājs
MicroOptics
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
300 m
Interfeisa tips
SFP+
SFP transceiver type
SR
Meklēt MicroOptics SFP+ 10G SR 850nm 300m - MO-CDLB2455883B21 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x