8.47€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas
Preces kods: 1shop-03967580
EAN: 5901878504612

Iesaki Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m
Original part number50461
Product nameQoltec Optic Patchcord LC-LC
Multimode
50/125U
OM2
Duplex
2m
ProducerQoltec
Class of product
Meklēt Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x