42.25€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Trendnet MINI GBIC SINGLE-MODE

Trendnet MINI GBIC SINGLE-MODE
Ražotājs
Trendnet
Jaudas prasības
3.3 V
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1250 Mbit/s
Atbilstība nozares standartiem
IEEE 802.3z
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000m
Šķiedras tips
SMF
Elektromagnētiskās emisijas
-9 - -3dBm

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK TG-3468
Top prece
12.02€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
21.18€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
18.38€

Ražotājs: M-Cab

 
25.82€

Ražotājs: Asus

 
57.29€

Ražotājs: Allied Telesis

 
70.35€

Ražotājs: Zebra

 
137.48€

Ražotājs: LevelOne

 
144.96€

Ražotājs: LevelOne

 
220.83€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
124.14€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
94.99€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
290.74€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
179.29€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
428.45€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-524 perlgrau
64.50€
Meklēt Trendnet MINI GBIC SINGLE-MODE internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x